Mağazalarınız için En Uygun ve Verimli Çözümleri Tercih Edin

Müşterilerinizi ve çalışanlarınızı oluşabilecek tehlikelere karşı koruyacak, acil durumları anında fark etmenizi sağlayacak, verimli bir işletmeye kavuşmanıza yardımcı olacak teknoloji çözümlerini tercih edin.

Güvenlik Kamera Çözümleri

Yüksek çözünürlüğe ve üstüne görüntü kalitesine hakim güvenlik kamera ve kayıt sistemleri ile her an her alana hakim olun.

Hırsız Alarm Çözümleri

İzinsiz girişler için önleminizi alın, açılış-kapanış zamanlarınızı kontrol altına alın, 7/24 Alarm Merkezi hizmeti ile güvende hissedin.

Yangın Alarm Çözümleri

Duman, alev ve gaz sızıntılarını sürekli kontrol profesyonel bir yangın alarm sistemine ile olası kayıpların önüne geçmek elinizde.

Seslendirme Çözümleri

Gün boyu müzik yayınlarınızı üstün ses kalitesi ile yapın. Acil durumlarda devreye giren acil anons sistemi sizi tehlikelerden haberdar etsin.

Geçiş Kontrol Çözümleri

Dilediğiniz alan ve odaları kontrol altına alın, yetkileri belirleyin. Gereken durumlarda turnike, bariyer ve plaka tanıma çözümlerini sisteminize ekleyin.

Personel Devam Kontrol Çözümleri

Çalışanlarınızın verimliliğini ölçümlemek, dilediğiniz gibi raporlamak, puantaj gibi resmi işlemleri kolayca halletmek Personel Devam Kontrol Sistemleri ile mümkün.

İhtiyaçlarınıza özel çözümler mi arıyorsunuz ?

Çayırbaşı Cad. No:11
Sarıyer / İstanbul

Keşif ve Teklifleriniz için hemen randevu alın

+90 (532) 793 08 06

Sohbeti Başlat
Merhabalar Key Güvenlik Teknolojileri
Merhabalar size nasıl yardımcı olabilirim ?