Bilgisayar Teknik Servis

Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan  donanımsal  (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada  yazılımsal  (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Key Bilgisayar teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız buy alınarak yerine yeni bir ​​bilgisayar verilmesi, yada eski bilgisayarınıza yeni parçaların takılması (upgrade) gibi islemlerini kapsamaktadır.Markalı – markasız ürünlerin, yazılımların ve çözümleri hakkında tüm soru ettik sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en  kısa surede yanıt alabilirsiniz. Servis talep edilmesi durumunda Saat 14: 00′a  kadar yapılan talepler aynı iş günü içerisinde, 14: 00′dan sonra  yapılan servis talepleri ertesi iş günü karşılanmaktadır.

Bilgisayar Donanım Oem Satış

İster KOBİ, ister büyük ölçekli olsun, bütün müşterilerimize müşteri memnuniyetini esas alarak; her türlü bilgisayar donanımı ve çevre birimlerini rekabetçi fiyatlar ile sunuyoruz.

Kurumunuzun ihtiyaçlarını, markaların resmi temsilcilikleri ile şekillendirmekteyiz.

Temel ilkemiz; sattığımız bütün ürünlerin Resmi Distribütörler tarafından ithal edilmiş ve T.C. Sanayi Bakanlığı Garanti Belgesine sahip olmasıdır. Paralel ithalat ürünlerini, müşteri memnuniyetinin devamlılığı doğrultusunda tedarik etmemekteyiz.

Notebook Tamir

Notebook tamiri ve notebook onarımı konularında uzman ekibimiz size en kısa zamanda arızalı notebook’unuza doğru teşhisi koyarak bilgi vermektedir.

Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım ve upgrade hizmetleri verilmektedir.

Ücretsiz notebook arıza tespiti firmamız tarafından yapılmakta ve müşteriden onay alındıktan sonra notebook onarımına geçilmektedir.

Notebook tamir sürecimiz üründeki arızanın durumuna göre 1 – 7 iş gününü bulmaktadır.

Kartuş ve Toner Dolum

Key Bilişim, tek kullanımlık olarak üretilen yazıcı kartuşlarını, tonerlerini tekrar ekonomiye kazandıran işletme ve kurumlara makina-ekipman-malzeme tedarik bir firmadır.

Teknoloji odaklı olan, sürekli kendini ve ürünlerini yenileyen key bilişim, satış sonrası destek ile müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemiştir.

Network (ağ) Kablolama Hizmeti

Cat5, Cat5E, Cat6 ve Fiber Optik Multimode Singlemode yapısal altyapı kablolama projelerinde, anahtar teslim sistem çözümlerini, marka sertifikasyonlu uzman enstalasyon ekiplerimizle sunuyoruz. Fiber optik sonlandırma, OTDR, Class D, Class E Data Testlerini, Proje öncesi ve sonrası mühendislik çalışmalarımızla birlikte, en uygun, en efektif çözüm analizleri halinde size sunuyoruz.

Kablolama çalışmasının yapılacağı yere (Bina, Kampus, İşyeri vs ) ve mevcut şartlara ait tanıma ve tanımlama çalışmaları yapılır. Aktif ve pasif olarak tanımlanacak kullanıcı uçları, varsa binalar arası geçişler, oluşturulacak toplanma merkezlerinin belirlenmesi ile uçtan toplanma merkezlerine kadar yapısal kablolamanın temel parçaları olan “UTP ve Fiber Optik Kablo”ların en uygun şartlarla geçeceği güzergahların oluşturulması çalışmalarını kapsamaktadır.

Keşif ve İnceleme:

Belirlenmesi gerekenler:

Toplam aktif ve pasif kullanıcı sayıları ve yerleri
Kullanıcıların binaya/odalara/kampüse ait dağılma şekilleri
Kullanıcılar için önerilecek prizlerin (Outlet) yerleri ve tipleri
Kullanıcı ve kabinetlerde aktarma kablolarının (Patch Cords) uzunlukları
Binanın/kampüsün büyüklüğüne ya da kullanıcıların buralardaki yoğunluğuna bağlı olarak kaç Ara Toplanma Merkezi’nin oluşturulacağı tespit edilir
Ana Toplanma Merkezi’nin yeri, uçlardan Ara Toplanma Merkez’lerine yapılacak yatay ve Ara Toplanma Merkezleri’nden Ana Toplanma Merkezi’ne yapılacak dikey kablolama ile sağlanır.

Keşif çalışmasından sonra aktif ve pasif uç sayıları, kablolar için geçiş güzergah mesafeleri belirlendikten sonra tasarım aşamasına geçilebilir.

İhtiyaçlarınıza özel çözümler mi arıyorsunuz ?

Çayırbaşı Cad. No:11
Sarıyer / İstanbul

Keşif ve Teklifleriniz için hemen randevu alın

+90 (532) 793 08 06

Sohbeti Başlat
Merhabalar Key Güvenlik Teknolojileri
Merhabalar size nasıl yardımcı olabilirim ?